Başlangıçta huzur içinde birbirinizi tanımak için zaman ayırmalısınız, “dedi aktör, toplumdaki ilk isteksizlik hakkında.

Başlangıçta huzur içinde birbirinizi tanımak için zaman ayırmalısınız, “dedi aktör, toplumdaki ilk isteksizlik hakkında. Bu en önemli şeydi. Başlangıçta, birbirinizi huzur içinde tanımak için de zaman ayırmalısınız, “dedi aktör, toplumdaki ilk isteksizlik hakkında. © imago görüntüleri / Gelecek Görüntüsü Schweighöfer ve Kosta Rika doğumlu peri tekrar tekrar birlikte görülebilir. 24 yaşındaki sanatçı ikinci albümü “Hobby” […]

Başlangıçta huzur içinde birbirinizi tanımak için zaman ayırmalısınız, “dedi aktör, toplumdaki ilk isteksizlik hakkında.

Bu en önemli şeydi. Başlangıçta, birbirinizi huzur içinde tanımak için de zaman ayırmalısınız, “dedi aktör, toplumdaki ilk isteksizlik hakkında.

© imago görüntüleri / Gelecek Görüntüsü

Schweighöfer ve Kosta Rika doğumlu peri tekrar tekrar birlikte görülebilir. 24 yaşındaki sanatçı ikinci albümü “Hobby” de vokal bölümü bile yapıyor.

Daniel Brühl yeniden baba oldu

Daniel Brühl ikinci kez baba oldu. Eşi Felicitas, 42 yaşındaki ajanın Salı günü bir oğul doğurduğunu doğruladı. Barselona doğumlu aktörün şimdiden dört yaşında bir oğlu var.

© imago görüntüleri / POP-EYE

Brühl şu anda ilk yönetmenlik denemesi üzerinde çalışıyor. Kara komedi “Nebenan” aynı zamanda Berlin’deki toplumsal eşitsizlikle ilgili. Brühl, Şubat ayında Berlinale’nin aralarında “Çok, çok kişisel bir film. İlginç ve samimi bir oyun” dedi. Çekimler şimdi tamamlandı ve sinema yayını henüz ayarlanmadı.

Aktris Emma Roberts bebek yumruğuyla

ABD’li aktris Emma Roberts (“Palo Alto”, “It’s Kind of a Funny Story”) Instagram’da yuvarlak bir bebek yumruğuyla kendini gösterdi. 29 yaşındaki oyuncu, Pazar akşamı (yerel saat) kendisi ve erkek arkadaşı aktör Garrett Hedlund’un fotoğraflarını paylaştı. Ek olarak, şu sözleri yazdı: “Ben … ve en sevdiğim iki erkek.”

Roberts, aktris Julia Roberts’ın yeğenidir. Tomurcuklanan büyük teyze de mutlu ve resimlere kısaca yorum yaptı: “Seni seviyorum” ve bir öpücük emojisi. Emma Roberts başrol oynadığı kitap uyarlaması “Palo Alto” dan tanınıyor. Kitabın yazarı aktör James Franco’dur.

MTV Video Müzik Ödülleri Lady Gaga ve Ariana Grande ile başladı

MTV Video Müzik Ödülleri Pazartesi gecesi ABD’li şarkıcılar Lady Gaga ve Ariana Grande’ye verilen bir ödülle başladı. Oyuncu çift Will Smith ve Jada Pinkett Smith’in oğlu Jaden Smith, MTV müzik kanalının ödül galasının canlı yayınında duyurulduğu üzere, iki müzisyen en iyi işbirliği ödülünü aldı.

Ödülü fütüristik tüylü bir kıyafetle kabul eden Lady Gaga, “Ariana ve ben ruh eşiymişiz gibi hissettiriyor” dedi. Galanın başlangıcında, müzisyen The Weeknd, Manhattan’ın yukarısındaki bir seyir platformunda çoktan performans sergilemişti. Koronavirüs salgını nedeniyle oyuncu Keke Palmer’ın ev sahipliğini yaptığı ve canlı yayınlanan ödül töreni, New York’un farklı bölgelerinde çeşitli açık hava performansları ile açık havada gerçekleşiyor.

ABD müzik yayıncısı MTV’nin ödülleri 1984’ten beri verilmektedir. Kupa, elinde bir MTV bayrağı tutan, Ay’da küçük bir astronot olan “Ay Adamı” dır.

Devlet Operası Direktörü Roscic: “Kaba bir kama, kaba bir bloğa ait”

“Bazen büyük bir bloğun büyük bir kama ihtiyacı vardır” – yeni Devlet Operası yöneticisi Bogdan Roscic, Albertina patronu Klaus Albrecht Schröder’in Cumartesi günü Ö1-Mittags dergisinde “Kurier” te yaptığı açıklamaya verdiği cevaba ikna olmuştu.https://gamblingprofessors.com Corona zamanlarında tiyatro ihtiyacına dair polemikler. Gerekirse her zaman evini savunacaktır.

Tiyatro ve müze yönetmenlerinin doktor ya da aktüer olarak uğraştığı bir toplumda yaşamamayı tercih ederdi: “Bundan gerçekten hoşlanmıyorum.” Tiyatro gösterilerini askıya almak çözüm olamaz: “Yaşamı ekmek ve suya indirgemek, muhtemelen günün sırası değil.” Çünkü temelde şu özdeyişi savunuyor: “Corona’ya tüm yaşam gerçekliğimizi yeniden yazma tatmininin verilmesi gerektiğini düşünmüyorum.”

İki kültürlü insan arasındaki çekişme, Schröder’in “Kurier” röportajında ​​ilk olarak şu açıklamayı yapmasıyla alevlendi: “İnsanlar öldüğünde veya aylarca ağır hastalandığında: Tiyatro olmadan yaşayamayacağınızı nasıl söylersiniz? Bu ısrar insanlığa nasıl uyuyor? (…) Daha çok insanın yaşaması mümkün olmalı – ve artık tiyatro olmadan da geçebiliriz. ” Roscic daha sonra bir yorumda karşılık verdi: “Corona’nın zihni birçok kişi için bedenden daha fazla tehlikeye attığı gerçeği, son birkaç ayda etkileyici bir şekilde belgelendi. Diğer düşük yükleyicilerin Corona görüş çöplüğünde sunamayacağı üçgen kompozisyon. “

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, geçen sonbaharda reddedilen resmi sevgilisine tüm kraliyet ve askeri unvanlarını geri verdi.

Uzlaşma, resmi duyurular için resmi yayın noktası olan “Kraliyet Gazetesi” nde Çarşamba günü duyuruldu.

35 yaşındaki Sineenat “Koi” Wongvajirapakdi, kralın iradesini ihlal ettiği ve monarşiye sadakatsizliği nedeniyle Ekim ayında rütbesinden indirildi. Geçen yıl Koi, birkaç ay boyunca Kraliçe Suthida’nın (42) yanındaki ikinci eş oldu ve hatta zaman zaman kraliyet ve asil eş unvanını bile taşıdı.

Oteldeki kral

Unvanları iptal edildikten sonra eski cariye hapishaneye gönderildi. O zamandan beri kamuoyunda görünmedi. Hafta sonu kadar erken bir zamanda, Koi’nin gözaltından salıverildiğine ve Vajiralongkorn’un çoğu zaman yaşadığı Almanya’ya götürüldüğüne dair doğrulanmamış haberler vardı. Starnberg Gölü’nde bir villası var, ancak Corona krizi sırasında çevresiyle birlikte Garmisch-Partenkirchen’deki Grand Hotel Sonnenbichl’e taşındığı söyleniyor.

Eski tümgeneral Koi, Temmuz 2019’da bir tür cariye olan “Chao Khun Phra” ya yükseltildi – Tayland’da da son derece sıra dışı bir adım. O zamanlar kraliyet ailesi 60’tan fazla fotoğraf yayınladı. Başlığın geri çekilmesi, Ekim ayında da şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşti.

Kral Maha Vajiralongkorn – ayrıca Rama X. – dördüncü kez evlendi. Resmi olarak önceki ilişkilerinden yedi çocuğu var. Kraliçe Suthida ile bu yılın Mayıs ayındaki taç giyme töreninden sadece birkaç gün önce evlendi.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Laudamotion, Almanya’dan çekildi. İrlandalı düşük maliyetli havayolu Ryanair’e ait olan Viyana havayolu şirketi bunu Perşembe günü duyurdu. Ekim ayında, Düsseldorf lokasyonu da tamamen kapalı olacak. Kış sezonu için Düsseldorf’a ve Düsseldorf’tan tüm Ryanair uçuşları iptal edildi. Laudamotion daha önce bu uçuşları gerçekleştirdi. Etkilenen yolculara bilet fiyatları iade edilecektir.

Eylül ayı sonunda duyurulan Stuttgart’taki Laudamotion üssünün sona ermesinin ardından, şimdiye kadar yedi A320 uçağının konuşlandırıldığı Düsseldorf’taki üssün sonu 24 Ekim’de gelecek.

Rynair’e göre bu, uçuş ekibi için 200’den fazla iş kaybı anlamına geliyor. Bugün Perşembe günü, Düsseldorf’taki tüm Laudamotion pilotları ve kabin ekibi Ryanair ve Laudamotion başkanlarından, Ekim ayı sonunda tüm mürettebat işlerinin kaybedilmesi ile üssün kapatılmasıyla ilgili bildirim aldı.

Ryanair suçluluk sorununu aktarıyor

Ryanair, Düsseldorf havalimanının korona krizinde ücretlerini düşürmeyi reddetmesi ve aynı zamanda işleyici Acciona’nın yüzde 30’luk bir fiyat artışı talebiyle bu kapatmayı haklı çıkardı. Birkaç hafta önce duyurulan Laudamotion Stuttgart lokasyonunun kapatılması diğer şeylerin yanı sıra toplu pazarlık anlaşmazlıkları ile tartışıldı.

Artan Alman hava trafik vergileri ve devlet destekli Lufthansa ile rekabet halinde, Ryanair’in gözünde bu kış Düsseldorf’ta karlı bir şekilde faaliyet göstermek ve aynı zamanda Covid sırasında trafiği korumak için gerekli olan düşük tarifeleri sunmak “imkansız olurdu. İrlandalı bir yayında krize yeniden başlamak için “diye yazdı.

Ryanair Ticari Direktörü Jason McGuinness, “Ne Ryanair ne de Laudamotion, bu kış Düsseldorf’ta meydana gelecek kaçınılmaz kayıpları taşıyamaz” dedi. Ücretler ve vergiler artık giden yolcu başına 40 avrodan fazla olacak.

Almanya’da nihai kapanış

Ryanair ve Laudamotion, bu öğleden sonra aynı adı taşıyan basın bültenlerinde, Düsseldorf’taki Laudamotion üssünün Ekim ayında kapatılması, Stuttgart üssünün Eylül ayında kapanmasının ardından, Laudamotion’ın Almanya’daki operasyonlarını nihayet 24 Ekim 2020’den itibaren durduracağı anlamına geliyor.

İrlandalı havayolu şirketi, kendi verdiği bilgilere göre Düsseldorf uçağı için yeni temel seçenekler bulmaya çalışmak istiyor, umarım 2021 yaz sezonu için eklenmiştir.

Ryanair bugün, ücret indirimleri şu anda büyük bir konu: “Şu anda 2020/21 kışına yönelik uçuş programımızı gözden geçiriyoruz ve önemli indirimler için havalimanlarıyla görüşüyoruz” diye yazdı.

Haziran ayının başında Avusturya’da, Laudamotion ile İrlandalı ana şirket arasında çalışan ücretleri konusunda bir ay süren anlaşmazlığın ardından, İrlandalılar tarafından tehdit edilen Viyana’daki Laud üssünün kapatılması önlenebilirdi. Ancak, istasyonda daha az uçak var ve personelde bir azalma oldu. Yaz aylarında, Laudamotion’ın ileride Ryanair uçuş numaraları altında uçacağı açıklandı.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yunanistan’ın Midilli adasındaki durum felakettir. Tamamen kalabalık olan yangınlardan sonra

Moria mülteci kampı

4.000’i çocuk olmak üzere yaklaşık 11.500 kişi evsiz kaldı. Avrupa’nın siyaseti hala tartışılırken,

kim ve insanların kabul edilip edilmediği

, bu insanlar sokakta uyur. Pek çok insan siyasi kararları beklemek ve yardım etmek istemiyor. Ama nasıl? Her biri ne yapabilir?

bağış

Elbette herkes bir şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bağışlayabilir. Sahada bulunan ve yardım edebilecek ancak paraya ihtiyacı olan çok sayıda proje ve yardım kuruluşu var. Örneğin, Viyana’da Özgürlük Savaşçıları entegrasyon projesini başlatan ve geçmişte yardım etmek için defalarca Midilli’de bulunan dövüş sanatları dünya şampiyonu Ronny Kokert, Mart ayında ünlü kuruluşlara bağış yapmak.

SOS Balkanroute yardım kampanyasının başlatıcısı olan Petar Rosandić, o zamanlar sivil toplumdan ortaya çıkan girişimleri desteklemeyi tavsiye etti, çünkü her zaman sahada araba kullanacak, bağış getirecek ve alışveriş yapacaklardı.

Bir tavır alın, farkındalık yaratın

Sosyal medyada dikkat çekmek ve tavır almak bağış yapmaktan bile daha hızlı ve kolay.

»Arkadaş çevrenizi bilgilendirin«

Yılın başında Petar Rosandić, farkındalık yaratmada önemli bir adım attığını açıkladı: “Arkadaş çevrenizi bilgilendirin, makaleler ve videolar paylaşın, insanları Avrupa’da olup bitenlerden haberdar edin ve biz de bu şeref ve dürüstlüğün son kıvılcımı. “İnsan haklarımızın parçalanmasından vazgeçeriz. Okulda bir sunum veya işte bir kaynak yaratma”, çeşitli olasılıkları listeler. “Şimdi sesli olmalı ve felaketin resimlerini görünür yapmalıyız. Yalnızca onları görünür kılmakla kalmayıp, aynı zamanda olayları doğru şekilde adlandırmalıyız.”

O zamanlar bile, Caritas Genel Sekreteri Klaus Schwertner sordu – ve bu bugün de geçerli – “insanlar bu kadar acil yardıma ihtiyaç duyduğunda başka tarafa bakmayın” – örneğin kaçak insanlara karşı düşmanlığa açıkça karşı koyarak (sosyal medyada da) ).

Politikacılarla iletişime geçin

Siyasetin verdiği karardan memnun değil misiniz? Elbette, doğrudan hiçbir şeyi değiştiremezsiniz, ancak UNHCR Avusturya’dan Marie-Claire Sowinetz, siyasi karar vericilere baskı yapma seçeneğini ekledi: “Özel bir kişi olarak, politikacılar ve karar vericiler de dahil olmak üzere e-posta veya sosyal medya yoluyla da dahil olabilirsiniz. iletişime geçmek.”

Dile dikkat edin

Kullandığınız dil, bir şeyin nasıl alındığı konusunda da büyük rol oynar. Örneğin, “göçmenler” den “savaş mültecilerinden” söz edildiğinde insanlarda farklı bir şeyi tetikliyor. İşte bazı örnekler:

Göstermek

Şikayetlere dikkat çekmek için sokağa çıkmak her zaman bir seçenektir. Viyana da dahil olmak üzere birçok şehirde gösteriler gerçekleştirildi. 21 Eylül 18:00

Viyana’nın Ballhausplatz’ında flaş kalabalık

“insanlık dışılığına karşı – Moria’nın çocukları için düzenleniyor.” Ve 3 Ekim’de bir tane var

Büyük demo “Mülteciler için Sesler”

Viyana’daki Karlsplatz’dan başlayarak. 20 Eylül’de bir de

Moria için yardım konseri

Viyana’da düzenlendi. Gelir, Midilli’ye “Herkes İçin Ev” girişimine yardım malzemesi ulaştırmak için kullanılacak. Kalan miktar doğrudan yerel kuruluşa bağışlanacaktır.

İşaret

Avusturya’nın çocuklar, yaşlılar veya hastalar gibi özellikle korunmaya ihtiyacı olan insanları tahliye ettiğini savunan bazı girişimler zaten var. Bir imza ile katılabilirsiniz, örneğin

# Sınır tanımayan doktorlar uzak durur

.

Latest Posts